Pytania i odpowiedzi

Czy pytania w testach są takie same pytania jak na egzaminie?

Tak, w bazie znajdują pytania egzaminacyjne, które są na wykorzystywane na egzaminie państwowym.


Ile kosztuje dostęp do testów?

Wszelkie informacje w tym zakresie zamieszczone są w zakładce cennik.


Czy posiadacie coś więcej niż aplikację do nauki testów?

Tak nasza firma to wydawnictwo, poza dostępem on-line w ofercie posiadamy materiały wydawnicze dostępne pod adresem: sklep.sphcredo.pl oraz dostęp do kursów elearningowych na stronie prawojazdy.dobreosk.pl.


Czy testy mogę tylko rozwiązywać na PC?

Nie nasza aplikacja obsługuje również tablety i smartfony. Cena za korzystanie z wszystkich wyminienionych jest jedna tzn. płacisz raz a korzystasz na dowolnym z wymienionych urządzeń.


Dlaczego nie można zrobić bezpośredniej płatności na wasze konto?

Sprawa płatności za pośrednictwem PayU ma dwie zalety, po pierwsze nie wiąże się z dodatkowymi wydatkami ponoszonymi przez klienta, a po drugie pozwala zautomatyzować obsługę systemu zamówień - klient ma dostęp natychmiast po dokonaniu przelewu (chociaż płatność nie jest jeszcze zaksięgowana na naszym koncie).


Dlaczego nie macie systemu płatności przez sms?

Sprawa sms wiąże się z dodatkowymi kosztami obsługi tej formy płatności, które wynoszą ok 50% wpłaty. Te koszty musielibyśmy scedować na klientów, co wiązałoby się z koniecznością podniesienia ceny dostępu do usługi.


Po co wam mój PESEL?

W przypadku osób fizycznych, w celu wystawienia poprawnej faktury wymagany jest numer PESEL (do niedawna był to NIP). Można pominąć ten obowiązek wpisując dowolny ciąg 11 znaków/cyfr.


W jaki sposób chronią Państwo moje dane?

Wszystkie dane użytkowników chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Zbiory są zgłoszone do GIODO, za ich bezpieczeństwo odpowiada ABI, pełniący również funkcję ADO w firmie.