Załóż konto

Korzyści z posiadania konta

Aktualności i ekskluzywne oferty: Zapisz się by otrzymywać na e-mail informacje o promocjach, nowych produktach i wiele innych.

Historia zamówień: Dostęp do ważnych informacji o Twoich obecnych i poprzednich zamówieniach.

Szybsze zakupy: Zapisz swoje dane dostawy oraz płatności, by szybciej i łatwiej kupować swój ulubiony sprzęt.


Zobacz pełną treść zgody >>
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPH Credo, al. Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła w celu przesyłania informacji o bieżących działaniach marketingowych SPH Credo, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Oświadczam, że jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane będą przekazywane do państw trzecich. W celu dostosowania prezentowanych informacji do Państwa potrzeb, dane będą podlegały profilowaniu.
Zobacz pełną treść zgody >>
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez firmę SPH Credo, al. Wojska Polskiego 43, 64-920 Piła. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.